Hakkımızda

Mustafa Kaya

YAN_HAKKINDA
shadow

Bırakın Biz Halledelim!

M

ustafa Kaya 2006 yılından itibaren müşterilerine , müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine devam ediyor. Anlayışlı, Ayrıntılı, Farklı ve Kaliteli hizmet sunmayı kendine ilke edinen Mustafa Kaya Muhasebe, müşteri ilişkilerinde, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaya, insani odaklı hizmet kalitesinden taviz vermeden, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya devam ediyor. Bu amaç ve hizmet anlayışıyla tüm müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek, müşterilerinin karşılaşabileceği, karşılaştığı her türlü sorun ve sıkıntılara insani odaklı yaklaşıp, sıfır sorun yaşanmasını garanti eden çözümler üretmeye devam ediyor.

Müşteri farkı gözetmeksizin tüm müşterilerimizin beklentilerine çağdaş, denetim ve danışmanlık ve güncel mevzuatlara uygun şekilde, müşteri beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek hizmet kalitesini en üst seviyede sunmayı taahhüt ediyor.

Müşteri beklentilerinin çok daha üzerinde hizmet verebilmek için Mustafa Kaya Muhasebe kendini sürekli geliştirerek, kendini her koşul ve şartlar içinde yenileyerek, müşterilerine sistemli, kaliteli, çağdaş bir hizmet verebilme heyecanıyla, müşteri ilişkilerine sistemli, kaliteli, prensipli ve planlı yaklaşarak, müşteri hizmetlerinin sürdürülebilirliğine son derece önem veriyor.

Mustafa Kaya Muhasebe Hizmetleri, Müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde olmaktan asla kaçınmayıp, iş, çalışma ve hizmetler hakkındaki gelişmelerin her aşamasını müşterileri ile paylaşıp, hizmet kalitesini sürekli en üst seviyelerde tutuyor.

Mustafa Kaya Muhasebe, Müşterilerimizin faaliyet konularında ve mali mevzuatların takip edilmesinde, müşterileri ilgilendiren gelişmeleri takip edip, kendini güncelleyen ve gerekli bilgi ve bilgilendirmeyi günü gününe yerine getirmeyi kendine ilke edinen bir anlayışla hizmet etmenin mutluluğunu da sizlerle paylaşıyor. Bu çalışma anlayışıyla sorumluluklar dahilin de karşılıklı bilgilendirme ile etkili, kalıcı ve zamanında alınması gereken tedbirlerin alınabilmesin sağlıyor, müşterilerin faaliyetlerine sorunsuz ve sıkıntısız devam etmeleri için üzerine düşen sorumlulukları karşılıklı paylaşıp, müşterilerin bir sonraki işlerine, çalışma ve faaliyetlerine de yön verebilmelerine seçenekler sunuyoruz. Mustafa Kaya Muhasebe olarak, kanun, yasa, yönetmelik ve ilgili mevzuatları takip ederek, müşterilerimizi ilgili kanun, yasa ve mevzuatlar konusunda da her türlü desteğimizi vererek, danışmanlık hizmetlerimizi müşterilerimizle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Mustafa Kaya Muhasebe ve Muşavirlik ofisimiz İstanbul ( Marmara ) bölgesinde bulunmasından kaynaklı öncelikle yakınımızda ki siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye odaklanmaktayız.Vermekte olduğumuz hizmetlerin içinde:

Anlaşmalı Mali müşavir ve danışmanlık hizmetleri,
Genel Muhasebe,
Muhasebe,
SGK danışmanlığı,
Şirket bünyesinde, muhasebe, müşavirlik, danışmanlık, mali danışmanlık hizmetleri,
Marka tescili ve marka danışmanlık hizmetleri
Ltd. Şti kuruluşu danışmanlığı,
A.Ş kuruluşu danışmanlığı,
Şahıs Firmaların ve Diğer tüzel firmaların nevi değişiklikleri,
Ticaret odası, Esnaflar odası ve gerekli mesleki oda kayıt hizmetleri,
İhracat-İthalat danışmanlığı ve hizmetleri,
Ayrıca gerek görülen hizmetlerle ilgili en kaliteli ve sıfır sorun odaklı hizmetleri karşılıklı üretip sıfır sorun çalışma odaklı her türlü hizmet sunmaya tam donanımlı olarak devam ediyoruz.

Saygılarımızla
Mustafa KAYA Muhasebe ve Mali Müşavirlik Hizmetleri