Değerlerimiz

Değerlerimiz – Bizi Biz Yapan Anlayış ve Özveri!

YAN_DEGER
shadow

Bırakın Biz Halledelim!

A

DANMIŞLIK VE BAĞLILIK
İşimizi tutku, irade ve paylaşımla yaparız, adanmışlık firmamızın DNA’sındadır. iş hayatında büyük başarılar elde etmek için güçlü bir kararlılık ve adanmışlıkla çalışırlar.

İNSAN ODAKLILIK
İnsanımız bizim en önemli değerimizdir. Bizim kimliğimizi ve geleceğimizi oluşturular. değerlerimizi yaşayanlar ve yaşatanlardır: Birlikte değerlerimizi yaşar ve büyütürüz.

MÜKEMMELLİK
Günlük çalışmalarımızda amacımız, sadece üst sınırlarımıza ulaşmak değil onları aşmaya çalışmaktır. Yarattığımız değeri arttırmak için çıtamızı sürekli olarak yükseltmeye devam ederiz. sürekli olarak daha iyisini gerçekleştirmek için çalışır ve yüksek değer üretmeyi hedefler.

ETİK DEĞERLER VE ŞEFFAFLIK
Çalışma süreçlerimizde en yüksek ahlaki değerleri uygularız. Etik olarak doğru olan davranışları uygulama, teşvik etme ve yayma kararlılığı ile çalışırız.

YENİLİKÇİLİK
Yaratıcılık, girişkenlik ruhu ve değişim cesareti seçimlerimizin arkasındaki itici güçlerdir. Yenilikçilik her başarının anahtarıdır.

SORUMLULUK
çalışanlar olarak her birimiz sorumluluk duygusuna değer veririz. her zaman bir fark yaratmak amacıyla çalışırız.

ÇEVREYE DUYARLILIK
Çevremizin, dünyamızın korunmasına yönelik kişisel ve kolektif bir farkındalığımız vardır ve bunun gelişmesi ve yayılması için çalışırız. çevreye karşı doğal bir saygı besler ve yaptıkları ile doğayı sahiplenir.

Saygılarımızla
Mustafa KAYA Muhasebe ve Mali Müşavirlik Hizmetleri